Opublikowany w Home

Na 2016 rok zycze Wam…

Na 2016 życzę Wam rozmowy i  życzliwości ludzkiej na emigracji!

W roku 2015, podobnie jak w 2014 przeczytałam niezliczoną ilość emaili od Was, wysłuchałam telefonicznie lub przy kawie, jakie problemy Was nurtowały, w jakie wpadliście pułapki, jak się z nich wspólnie wydobywaliśmy, lub z nimi walczyliśmy!

Zapotrzebowanie jest ogromne na tego rodzaju pomoc społeczną! Sama nie daje już czasowo rady. Wiele spraw pozostało bez odpowiedzi lub rozwiązania w 2015 r. Jako osoba optimistyczna liczę na nowe twarze, które podzielą się swoim cennym czasem  z innymi.  Już zgłosiły się takie, jednak ciągle jest nas za mało. Dziękuje.
Jeśli chcesz być wolortariuszem, pracować społecznie,  lub masz inne pomysły, albo potrzebujesz informacji lub pomocy przy napisaniu projektu, zgłoś się. Pomagasz, więc żyjesz!

GFZ-Auszeichnung
GFZ-Auszeichnung 2015

Mam też zaszczyt po raz pierwszy składać Wam noworoczne życzenia jako lauratka  integracyjnej nagrody fondu GFZ (Der „Gesellschaftsfonds Zusammenleben“), którą otrzymałam za charytatywną działaność w kategorii społeczność i edukacja na rzecz emigracji polskiej. Pięknie dziękuje.

Na roku 2016 życzę Wam realizacji planów, nowych doświadczeń, pozytywnych. Kim jest Polak dla Niemca? Kim Niemiec dla Polaka? Idź na wino lub kawę, rozwijaj swoje umiejętności językowe, poznawaj inne wartości, poszukaj odpowiedzi na te ciekawe pytania!

Życzę Wam wszystkim, każdemu z osobna, wszystkiego najlepszego, szczęścia i pomyślności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s